Trex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trex

Trex imp from EU2 Turkiye

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acı bir mesaj ve benim cevabım

2 posters
YazarMesaj
nemox
Admin
nemox

Acı bir mesaj ve benim cevabım Empty
MesajKonu: Acı bir mesaj ve benim cevabım   Acı bir mesaj ve benim cevabım EmptyÇarş. Mart 17, 2010 11:37 pm

Bilgi
Konu Re: needddeeennn
Kimden nemox
Kime kurtarici0007
Dosya Posta kutusu
Gönderme tarihi 17.03.2010 22:21

>neden tarafsız bir şekilde oyun oynamaya çalışan bana saldırıp gemilerimi yok ettin.ne geçti eline,umarım senden daha iyi durumda olan biride sana aynısını yapar.seninde gemilerin ve onları yaparkenki zamanın boşa gitmiş olur inşaallah.........en kısa zamanda seni oyundaki seviyende geçmek için çabalayacam ve sana aynısını ben yapacam......ayıp ayıp.
Cevaben :
savaş modunda bırakılmış bir donanma idi .. kırmızı gözükür.. savaşa hazırım demektir. oyunun formatı böyle niye kızıyorsunki.. benide 5-6 defa yokolacak seviyeye indirdiler.. ben yılmadım devam ettim.. sanada aynısını tavsiye ederim.. eğer ihtiyacın varsa modül falan söyle bırakayım sana..
selamlar,
nemox
fciceme

fciceme

MesajKonu: Geri: Acı bir mesaj ve benim cevabım   Acı bir mesaj ve benim cevabım EmptyÇarş. Mart 17, 2010 11:46 pm

Smile Oyun abi bu napalım.. Banada kaç kere saldırdılar...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Acı bir mesaj ve benim cevabım   Acı bir mesaj ve benim cevabım EmptyPerş. Mart 18, 2010 2:24 pm

way be hem yenio abim üstüne modül ihtiyacını karşılığo Smile
nemox
Admin
nemox

MesajKonu: Geri: Acı bir mesaj ve benim cevabım   Acı bir mesaj ve benim cevabım EmptyPerş. Mart 18, 2010 10:35 pm

o vatandaş cevap yazmadı .. yani bişey yok ortada.. ama talebi olursa karşılarım

Acı bir mesaj ve benim cevabım
1 sayfadaki 1 sayfası